Ērces kļūst arvien aktīvākās. Tās varam sastapt ne tikai laukos un mežos, sēņojot un ogojot, bet arī pilsētā, pastaigājoties pa parku. Tāpēc šāda apdrošināšanas polise noderēs ne tikai lauku iedzīvotājiem, bet arī pilsētniekiem.

Kā zināms, Eiropa un tajā skaitā arī Latvija, atrodas ērču aktivitātes riska zonā un risks saslimt ar ērces koduma izraisītām slimībām ir augsts. Šķiet, ka ērču aktivitātes laiks ir tikai vasara un rudens, taču ņemot vērā mainīgos laika apstākļus, ērču aktivitāte ir vērojama no marta līdz pat novembrim.

Pēdējo piecu gadu laikā ir reģistrēti vairāk kā 5000 saslimšanas gadījumi, kurus izraisījušas inficētas ērces. Ja pret ērču encefalītu ir iespējams vakcinēties, tad pret Laima slimību vakcīnas nav. Pēc Slimību profilakses un kontroles centra datiem 2017.gada pirmajā pusgadā ar Laima slimību inficēto cilvēku skaits ir lielāks nekā ar ērču encefalītu slimojošo skaits.

„InterRisk Vienna Insurance Group” AAS aicina ikvienu padomāt par savu veselību, dodoties mežā vai atpūšoties brīvā dabā, apdrošinot sevi un savus tuviniekus.

Polises cena ir tikai 4 vai 6 eiro gadā, kas ir krietni mazāk nekā tās izmaksas, kas var rasties, ja tomēr saslimsiet ar kādu no ērču koduma izraisītām slimībām.

Klientu ērtībām apdrošināšanas polisi pret ērču izraisītām slimībām varat iegādāties arī internetā www.polise24.lv. Papildus konsultāciju par šo apdrošināšanas produktu varat saņemt arī zvanot uz klientu atbalsta tālruni 8000 2001 vai rakstot uz e-pastu interrisk@interrisk.lv, kā arī visos “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS klientu apkalpošanas centros visā Latvijā.

Informācijai:
“InterRisk Vienna Insurance Group” AAS saviem klientiem piedāvā nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumus. Sabiedrības biroji atrodas 34 Latvijas pilsētās.
VIG ir vadošais apdrošinātājs Austrijā, ka arī Centrālajā un Austrumeiropā. 50 apdrošināšanas sabiedrības, kas atrodas 25 valstīs, veido koncernu ar senām tradīcijām un stabilu tirgu, nodrošinot ciešu sadarbību ar klientiem.