Par uzņēmumu

Mūsu apdrošināšanas sabiedrības vēsture aizsākās 90. gadu sākumā, kad uzņēmēju grupa, kuru vidū bija arī nākamie sabiedrības "InterRisk Vienna Insurance Group" AAS (vēsturiskais nosaukums - AAS "Baltikums" un "Baltikums Vienna Insurance Group" AAS) dibinātāji, izveidoja valstī pirmos privātos jūras transporta uzņēmumus. Apdrošināšanas sabiedrības tradīcijas un saknes veidojās, sniedzot starpniecības un brokeru pakalpojumus saviem uzņēmumiem un klientiem piederošo jūras kuģu, atbildības un kravu apdrošināšanā, turklāt riskus izvietojot vadošajās pasaules apdrošināšanas sabiedrībās. Augstais profesionālisms jūras risku apdrošināšanā, vadošā pozīcija šajā biznesa veidā tajā laikā noteica dibinātāju izvēli un lēmumu izveidot pašiem savu apdrošināšanas sabiedrību, lai vislabākajā veidā aizsargātu savas komercintereses.

1998. gadā sabiedrība
"InterRisk Vienna Insurance Group" AAS iegūst licenci apdrošināšanai Latvijā un uzsāk apkalpot savu dibinātāju un viņu partneru apdrošināšanas intereses, pakāpeniski pāraugot universālā apdrošinātājā ar centrālo biroju Vecrīgā.

2015.gada jūlijā Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe (VIG) noslēdza līgumu par
"InterRisk Vienna Insurance Group" AAS 100 % kapitāla daļu iegādi. 2015.gada oktobra beigās pēc kompetento iestāžu atļaujas saņemšanas, darījums tika pabeigts. Līdz ar "InterRisk Vienna Insurance Group" AAS iegādi, VIG ir kļuvusi par vienu no piecām vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijas tirgū.

Šobrīd apdrošināšanas sabiedrība
InterRisk ir kļuvusi par dinamiski attīstošos mūsdienīgu, starptautisku apdrošināšanas sabiedrību, kurā strādā vairāk kā 250 darbinieki un kuras biroji atrodas 34 Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās.
Apdrošināšanas sabiedrība šobrīd darbojas šādos uzņēmējdarbības segmentos:
  • sniedzam visu veidu risku, izņemot dzīvības, apdrošināšanas pakalpojumus privātiem un korporatīviem klientiem;
  • strādājam ar korporatīvajiem klientiem, piedāvājot visa veida atbildības, īpašuma risku un personisko apdrošināšanu ar individuālām polisēm, izstrādājam apdrošināšanas apkalpošanas programmas, pamatojoties uz korporatīviem apkalpošanas līgumiem;
  • specializējamies autotransporta apdrošināšanā un personisko risku apdrošināšanā Baltijas valstīs;
  • atsevišķās nozarēs piedāvājam konsultācijas korporatīvajiem klientiem un privātpersonām par riska vadību, kā arī izstrādājam daudzveidīgas programmas, kas atbilst viņu individuālajām vajadzībām.
Vērtības nav mainījušās kopš sabiedrības dibināšanas. Tās ir augsts profesionālisms, personiskā atbildība, individuāla pieeja, uzticamība apdrošināšanas risinājumu izstrādē un apdrošināšanas gadījumu noregulēšanā un augsta sociālā atbildība. Mēs turpināsim stiprināt šīs vērtības un veidot domubiedru komandu gan darbinieku, gan klientu vidū, kuri atbalsta mūsu vērtības.

Sabiedrības 46 klientu apkalpošanas vietas atrodas 34 Latvijas pilsētās, kā arī filiāle Viļņā www.interrisk.lt , kā arī, ievērojot pakalpojumu sniegšanas brīvības principu, sniedzam apdrošināšanas pakalpojumus Tallinā.


INTERRISK CENTRĀLAIS BIROJS
Laipni lūgti:
Ūdens iela 12, Rīga, LV-1007, Latvija
tālrunis: 67 807 455;
e-pasts: interrisk@interrisk.lv

Zundas Pasāža - ir daudzfunkcionāla biroju un dzīvokļu ēka tuvajā Pārdaugavā, 7-10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Ēka ir veidota pēc atklātas pasāžas principa.