Contacts

 
Riga
Main Office
Address: Ūdens iela 12, 115.kab., "Zundas pasāža", Rīga, LV-1007, Latvija
Phone : 67807455, 26532900
Fax: 67165310
Work time: Darba dienās: 09:00-17:30. Kases darba laiks darba dienās: 09:00-17:00 (pusdienas pārtraukums no 12:15-12:45)
E-mail: interrisk@interrisk.lv
Loss Adjustment Department (claim applications of transport, porperty and other kinds of insurance products)
Address: Ūdens iela 12, 103.kab., "Zundas pasāža", Rīga, LV-1007, Latvija
Phone : 67807441, 26467333
Fax: 67807355,
Work time: Darba dienās: 8:00-17:30
E-mail: atlidziba@interrisk.lv
Personal Insurance and Loss Control Department (claim applications of health insurance)
Address: Ūdens iela 12, 110.kab., "Zundas pasāža", Rīga, LV-1007, Latvija
Phone : 67165366
Work time: Darba dienās: 09:00-17:30
E-mail: veseliba@interrisk.lv
Personal Insurance and Loss Control Department (claim applications of travel and accident insurance)
Address: Ūdens iela 12, 110.kab., "Zundas pasāža", Rīga, LV-1007, Latvija
Phone : 67807346
Work time: Darba dienās: 09:00-17:30
E-mail: ng@interrisk.lv
Direct Sales Department
Address: Ūdens iela 12, 115. kab., Rīga, LV-1007, Latvija
Phone : 67807339, 67609231, 67807336, 67609240
Fax: 67165310
Work time: Darba dienās: 09:00-17:30
E-mail: pieteikums@interrisk.lv
“Brasla”
Address: Braslas iela 20, Rīga, LV-1035, Latvija
Phone : 67569996, 67569992
Fax: 67569997
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00
E-mail: brasla@interrisk.lv
“Vidzeme”
Address: Brīvības 155 iela, Rīga LV-1012, Latvija
Phone : 67374796, 67374797
Fax: 67360903
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00
E-mail: vidzeme@interrisk.lv
"Deglava"
Address: A.Deglava 69, Rīga, LV-1082, Latvija
Phone : 67430444
Work time: Darba dienās: 09:00-20:00; sestdienās: 09:00-15:00. 08.03.2017- slēgts no 11.45 - 13.00
E-mail: deglava@interrisk.lv
"Imanta"
Address: Kurzemes pr. 141, T/C “Maxima”, Rīga, LV-1069
Phone : 67 411893
Work time: Darba dienās: 09:00-20:00; sestdienās: 10.00- 19.00.
E-mail: imanta@interrisk.lv
“Latgale”
Address: Elijas iela 8, Rīga, LV-1050, Latvija
Phone : 67210049
Fax: 67210049
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00
E-mail: latgale@interrisk.lv
“Valdemārs”
Address: Kr. Valdemāra iela 149, Rīga, LV-1013, Latvija
Phone : 67374582, 67374579
Fax: 67374580
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00
E-mail: valdemars@interrisk.lv
“Ziemeļi”
Address: Augusta Dombrovska 23, Rīga, LV-1015, Latvija
Phone : 67353461, 67165371
Fax: 67351734
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00
E-mail: ziemeli@interrisk.lv
“Ziedoņdārzs”
Address: A.Čaka iela 92, Rīga, LV-1011, Latvija
Phone : 67165369, 67377557
Fax: 67274651
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00
E-mail: ziedondarzs@interrisk.lv
 
Aizkraukle
“Aizkraukle”
Address: TC "IGA centrs", "Āboliņi", Aizkraukles pag., Aizkraukles nov, LV-5101, Latvija
Phone : 65121080, 65120073
Fax: 67165343
Work time: Darba dienās: 09:00-20:00, sestdienās 09.00-17.00
E-mail: aizkraukle@interrisk.lv
 
Aizpute
“Aizpute”
Address: Zvaigžņu iela 2, Aizpute, LV-3456, Latvija
Phone : 63449406
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00.
E-mail:
 
Aluksne
“Alūksne”
Address: Lielā Ezera iela 5, Alūksne, LV-4301, Latvija
Phone : 64322050, 67165391
Fax: 67165352
Work time: Darba dienās: 09:00-17:30
E-mail: aluksne@interrisk.lv
 
Ape
“Ape”
Address: Stacijas iela 7, Ape, LV-4337, Latvija
Phone : 64355155
Fax: 64355571
Work time: Darba dienās: 08:00-17:00 pārtraukums: 12:00-13:00
E-mail: aluksne@interrisk.lv
 
Balvi
“Balvi”
Address: Tautas iela 1, Balvi, LV-4501, Latvija
Phone : 64521235
Fax: 67165344
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: balvi@interrisk.lv
 
Bauska
“Bauska”
Address: Pionieru iela 1/1 (1.kab.), Bauska, LV-3901, Latvija
Phone : 63920245
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: bauska@interrisk.lv
 
Cesis
“Cēsis”
Address: Raiņa iela 26/28, T/C “Globuss”, Cēsis, LV-4101, Latvija
Phone : 64107141, 64107142
Fax: 67165336
Work time: Darba dienās: 09:00-19:00; sestdienās: 09:00-17:00
E-mail: cesis@interrisk.lv
 
Daugavpils
“Daugavpils”
Address: Raiņa iela 28, Daugavpils, LV-5403, Latvija
Phone : 65425225
Fax: 65422177
Work time: Darba dienās: 08:00-17:00
E-mail: daugavpils@interrisk.lv
“Daugavpils”
Address: Mihoelsa iela 68, Daugavpils, LV-5403, Latvija
Phone : 65427252, 65484384
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00; sestdienās: 09:00-14:00
E-mail:
 
Dobele
“Dobele”
Address: Brīvības iela 12, Dobele, LV-3701, Latvija
Phone : 63781075
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: dobele@interrisk.lv
 
Gulbene
“Gulbene”
Address: Rīgas iela 47, Gulbene, LV-4401, Latvija
Phone : 64471250
Fax: 64471250
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: gulbene@interrisk.lv
 
Ilūkste
“Ilūkste”
Address: Brīvības iela 13, Ilūkste, LV-5447, Latvija
Phone : 65462720
Fax: 65462720
Work time: Darba dienās: 08:00-16:00
E-mail: ilukste@interrisk.lv
 
Jelgava
“Jelgava”
Address: Lielā iela 22-1, Jelgava, LV-3001, Latvija
Phone : 63022731, 63025906
Work time: Darba dienās: 9:00-17:30
E-mail: jelgava@interrisk.lv
“Jelgava", T/C “Maxima”
Address: Rīgas iela 11a, T/C „Maxima”, Jelgava, LV- 3004
Phone : 63082110
Work time: Darba dienās: 09:00-20:00; sestdienās: 09:00-19:00
E-mail: jelgava.maksima@interrisk.lv
 
Jekabpils
“Jēkabpils”
Address: Pasta iela 5/2, Jēkabpils, LV-5201, Latvija
Phone : 65231070
Fax: 65231070
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: jekabpils@interrisk.lv
 
Kraslava
“Krāslava”
Address: Dīķu iela 1, Krāslava, LV-5601, Latvija
Phone : 65624206
Fax: 65624206
Work time: Darba dienās: 08:00-17:00
E-mail: kraslava@interrisk.lv
 
Kuldiga
“Kuldīga’’
Address: 1905. gada iela 5, Kuldīga, LV-3301, Latvija
Phone : 63314180
Fax: 67165356
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: kuldiga@interrisk.lv
 
Liepaja
“Liepāja”
Address: Avotu iela 9, Liepāja, LV-3401, Latvija
Phone : 63407179, 63428564
Fax: 63407178
Work time: Darba dienās: 9:00-17:30
E-mail: liepaja@interrisk.lv
 
Limbazi
“Limbaži”
Address: Rīgas iela 10, Limbaži, LV - 4001, Latvija
Phone : 64023508
Fax: 64023507
Work time: Darba dienās: 10:00-18:00 (12.00-13.00 pārtraukums),sestd:10:00-14:00.
E-mail: limbazi@interrisk.lv
 
Līvāni
“Līvāni”
Address: Stacijas iela 5a, Līvāni, LV-5316, Latvija
Phone : 26497915, 65342235
Fax: 26497915, 65342235
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: livani@interrisk.lv
 
Ludza
“Ludza”
Address: Raiņa iela 16a, kab.17, Ludza, LV-5701, Latvija
Phone : 65723679
Fax: 65723679
Work time: Darba dienās: 08:00-17:00
E-mail: ludza@interrisk.lv
 
Madona
“Madona”
Address: Rīgas iela 1, Madona, LV-4801, Latvija
Phone : 64823832
Fax: 64823832
Work time: Darba dienās: 08:30-17:00
E-mail: madona@interrisk.lv
 
Ogre
“Ogre”
Address: Rīgas iela 2, Ogre, LV-5001, Latvija
Phone : 65046802
Fax: 65046803
Work time: Darba dienās: 08:00-17:00
E-mail: ogre@interrisk.lv
 
Preili
“Preiļi”
Address: Brīvības iela 2-3, Preiļi, LV-5301, Latvija
Phone : 65322343
Fax: 65322343
Work time: Darba dienās: 08:00-17:00
E-mail: preili@interrisk.lv
 
Rēzekne
“Rēzekne”
Address: Latgales iela 52, Rēzekne, LV-4603, Latvija
Phone : 64623554
Fax: 64623554
Work time: Darba dienās: 08:00-17:00
E-mail: rezekne@interrisk.lv
"Rāzna"
Address: Jupatovkas 1C, Rēzekne, LV-4601
Phone : 67165331
Work time: Darba dienās: 08:30-17:00
E-mail: razna@interrisk.lv
 
Saldus
“Saldus”
Address: Tūristu iela 4, Saldus, LV-3801, Latvija
Phone : 63881787
Fax: 67165351
Work time: Darba dienās: 08:30-17:30. 06.02.2017- slēgts
E-mail: saldus@interrisk.lv
 
Salaspils novads
“Salaspils”
Address: Skolas iela 9, Salaspils, LV-2121, Latvija
Phone : 65019180, 67980270
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00.
E-mail: salaspils@interrisk.lv
 
Sigulda
"Sigulda"
Address: Pils iela 13, Sigulda, LV-2150, Latvija
Phone : 67973496
Fax: 67973493
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00; sestdienās: 09:00-14:00
E-mail: sigulda@interrisk.lv
 
Smiltene
“Smiltene”
Address: Baznīcas laukums 11a, Smiltene, LV-4729, Latvija
Phone : 64774056
Fax: 64774056
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: smiltene@interrisk.lv
 
Talsi
“Talsi”
Address: Kareivju iela 16, Talsi, LV-3201, Latvija
Phone : 63291567, 63291568
Fax: 63291560
Work time: Darba dienās: 09:00-17:30
E-mail: talsi@interrisk.lv
 
Tukums
“Tukums”
Address: Meža iela 22, Tukums, LV-3101, Latvija
Phone : 63125137
Work time: Darba dienās: 9:00-17:30
E-mail: tukums@interrisk.lv
"Tukums"
Address: Lauku iela 3 Tukums, LV-3101, Latvija
Phone : 63119180
Work time: Darba dienās: 8:30-17:00
E-mail: tukums@interrisk.lv
 
Valmiera
“Valmiera”
Address: Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201, Latvija
Phone : 64281143, 64281145
Fax: 67165350
Work time: Darba dienās: 09:00-18:00
E-mail: valmiera@interrisk.lv
 
Ventspils
“Ventspils”
Address: Ganību iela 2, Ventspils, LV-3601, Latvija
Phone : 63625037
Fax: 67165333
Work time: Darba dienās: 09:00-17:00
E-mail: ventspils@interrisk.lv
 
Krāslavas novads
Dagda
Address: Daugavpils iela 6, Dagda, LV -5674
Phone : 67165370
Work time: Darba dienās 09:00-16:00
E-mail:
 
Zilupe
Zilupe
Address: Stacijas iela 1, Zilupe, Zilupes novads, LV - 5751
Phone : 26062728
Work time: Darba laiks darba dienās: 8:30 līdz 16:00
E-mail: