Veselības apdrošināšana juridiskām personām

“Jūties droši!” ir InterRisk Vienna Insurance Group” AAS sauklis, kurš atspoguļo mūsu rūpes par Jūsu uzņēmuma vai iestādes darbinieku veselību. Veselība un laba pašsajūta ir priekšnoteikums produktīvam darbam, tādēļ iegādājoties veselības apdrošināšanas polisi, Jūs nodrošināsiet saviem darbiniekiem iespēju sistemātiski rūpēties par savu veselību.

InterRisk Vienna Insurance Group” AAS piedāvā iegādāties veselības apdrošināšanas polisi, kas atbilst tieši Jūsu uzņēmuma darbinieku vajadzībām.

Lai InterRisk Vienna Insurance Group” AAS varētu sagatavot Jūsu darbiniekiem atbilstošāko veselības apdrošināšanas piedāvājumu, lūdzam aizpildīt zemāk esošo pieteikumu.
Pieteikums veselības apdrošināšanas piedāvājuma saņemšanai

Pamatojoties uz pieteikumā norādīto informāciju, InterRisk Vienna Insurance Group” AAS izvērtēs un piedāvās Jūsu uzņēmuma vēlmēm un iespējām atbilstošu veselības apdrošināšanas programmu. Atsaucoties uz iesniegto pieprasījumu, mēs ar Jums sazināsimies 2 darba dienu laikā.

InterRisk Vienna Insurance Group” AAS ir plašs līgumiestāžu pārklājums visā Latvijas Republikas teritorijā, kas apdrošinātajām personām ļauj saņemt apdrošināšanas programmas segumā iekļautos pakalpojumus bezskaidras naudas norēķina veidā. Gadījumos, ja apdrošinātā persona ir saņēmusi medicīniskos pakalpojumus ārstniecības iestādēs ar kurām InterRisk Vienna Insurance Group” AAS nav noslēgts sadarbības līgums, iesniedzot veselības apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu, medicīniskie pakalpojumi tiek atlīdzināti saskaņā ar veselības apdrošināšanas polises nosacījumiem.

Veselības apdrošināšanas polises īpašniekiem InterRisk Vienna Insurance Group” AAS piedāvā vairākus bonusus. Uzrādot veselības apdrošināšanas karti, tiek piedāvātas noteiktas atlaides dažādās izklaides vietās, optikas salonos un sporta klubos.

Veselības apdrošināšanas polise – tā ir drošības sajūta un papildus aizsardzība pret neparedzētiem izdevumiem visa gada garumā! 

Iegādājoties veselības apdrošināšanas polisi, Jūs saņemsiet Latvijas Republikas likumdošanā paredzētās nodokļu atlaides!

InterRisk Vienna Insurance Group” AAS nodrošina kvalitatīvu un ērtu klientu apkalpošanu Rīgas centrālajā birojā – Ūdens ielā 12, Rīgā un filiālēs Rīgā un visā Latvijā (izņemot Jelgavas klientu apkalpošanas vieta T/C Maxima, Rīgas ielā 11a un Daugavpils klientu apkalpošanas vieta Mihoelsa ielā 68).

Jūs varat sazināties ar mūsu veselības apdrošināšanas speciālistiem un uzdot Jūs interesējošus jautājumus: 
  • pa tālruni: (+371) 67 609234, (+371) 67 807421
  • pa faksu: (+371) 67 165 307
  • uz e-pastu: veseliba@interrisk.lv
  • centrālajā birojā Ūdens iela 12, 110. kabinets, Rīgā, LV-1007