Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Straujajā mūsdienu dzīves ritmā, cenšoties paspēt visu un visur, mēs dažkārt neaizdomājamies par briesmām, kas var apdraudēt mūs un mūsu tuviniekus.
Tos, kas saudzē sevi, saudzē arī liktenis, tāpēc parūpējieties par to, lai liktenis būtu saudzīgs pret Jums un Jūsu tuviniekiem. Atrisiniet jau tagad problēmas, kuras var rasties nelaimes gadījuma rezultātā!
 
Kādēļ nepieciešama apdrošināšana?
 
Arī InterRisk Vienna Insurance Group” AAS nav brīnumdari un nevar pasargāt Jūs no nelaimes gadījumiem, bet mēs varam sniegt Jums finansiālu palīdzību, kas nav mazsvarīgi, īpaši mūsdienās, kad vairums Latvijas ģimenēm šis jautājums ir ļoti „sāpīgs”. InterRisk Vienna Insurance Group” AAS piedāvā reālu risinājumu, kā parūpēties par sevi un tuviniekiem: ļaujiet uzņemties arī mums daļu no riska. Materiālais atbalsts, t.i. apdrošināšanas atlīdzība kritiskā dzīves brīdī var būt ļoti nepieciešams, bet dažkārt pat vienīgais atbalsts ģimenei, kuru skārusi nelaime. Tāpēc mēs piedāvājam apdrošināties pret nelaimes gadījumiem par pieņemamām cenām, kas ir pat vairākus simtus reizes mazākas par apdrošinājuma summu.
 
Kam ir īpaši nepieciešama apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem:
  • ikvienam pieaugušajam, kam kompensācija var būt vienīgais materiālais atbalsts, notiekot nelaimes gadījumam;
  • cilvēkiem, kuru profesija ir saistīta ar paaugstinātu risku: apsargiem, autovadītājiem, celtniekiem, žurnālistiem kā arī citu profesiju pārstāvjiem;
  • sportistiem;
  • bērniem (apdrošinām bērniņus no gada vecuma).

Ko ir iespējams apdrošināt ar šādu polisi?
 
Noslēdzot apdrošināšanas līgumu, ir iespējams paredzēt programmu, kas ietver šādus riskus:
  • kompleksā programma, ietver pilnu pakalpojumu paketi un paredz šādu risku apdrošināšanu:
          -   pārejoša darba nespēja (traumas un kaulu lūzumi);
          -   pastāvīga darba spēju zaudēšana (invaliditāte);
          -   nāve;
  • apdrošināšana tikai nāves un/vai pastāvīgas darba spēju zaudēšanas (invaliditātes) gadījumam;
  • medicīniskie izdevumi*;
  • darba nespējas pabalsts*
  • slimnīcas nauda*;
  • atlaide bērnu apdrošināšanai.
Apdrošināties var visi – sportisti, tūristi, mednieki, biznesmeņi, jūrnieki, kā arī mājsaimnieces un bērni, izņemot riska grupas, kas atrunātas apdrošināšanas noteikumos.
 
Kā darbojas apdrošināšanas aizsardzība?
 
Noslēdzot nelaimes gadījumu apdrošināšanas līgumu InterRisk Vienna Insurance Group” AAS, Jūs iegūsiet kvalitatīvu apdrošināšanas aizsardzību. Pēc Jūsu izvēles šī aizsardzība var darboties no 1 dienas līdz 1 gadam, visu diennakti vai noteiktās stundās, visā pasaulē vai ierobežotā teritorijā.
Iestājoties kādam no riskiem nelaimes gadījuma rezultātā, tiek izmaksāta vienreizēja kompensācija, kas tiek aprēķināta procentuāli, atkarībā no iegūtās traumas, lūzuma vai arī cita apdrošinātā riska smaguma veida.

Apdrošināšanas izmaksas
 
Apdrošināšanas polises cena ir sākot no 2.13 EUR gadā, bet apdrošināšanas aizsardzības līmenis būs atkarīgs no Jūsu izvēlētās apdrošināšanas summas (sākot no 284.57 EUR un vairāk). Turklāt apdrošināšanas atlīdzība daudzas reizes pārsniegs Jūsu iemaksāto apdrošināšanas prēmiju un būs atkarīga no Jūsu izvēlēto apdrošināto risku komplektācijas.
Apdrošinot risku „medicīniskie izdevumi”, InterRisk Vienna Insurance Group” AAS dod Jums iespēju saņemt medicīnas pakalpojumus labākajās Latvijas klīnikās, ja nelaimes gadījuma rezultātā rodas tāda nepieciešamība.*
Mūsu speciālisti vienmēr uzmanīgi uzklausīs Jūsu vēlmes, sniegs konsultācijas un palīdzēs izvēlēties vispieņemamāko un izdevīgāko apdrošināšanas variantu.
Pastāvīgajiem klientiem InterRisk Vienna Insurance Group” AAS piedāvā ievērojamas atlaides - no 5 līdz pat 50%, atkarībā no apdrošināto personu skaita un nodarbošanās
___________________________
Lai iegādātos polisi, Jūs varat izvēlēties vienu no iespējām: