Ceļojumu apdrošināšana


InterRisk Vienna Insurance Group” AAS ceļojumu apdrošināšanas polise ir efektīvākais veids, kā izvairīties no, iespējams, pamatīga roba ģimenes budžetā, kas var rasties ilgi gaidītā ceļojuma laikā pēkšņas traumas vai kāda cita negadījuma rezultātā, no kā mēs, diemžēl, neviens neesam pasargāts. Ļaujiet mums parūpēties par Jūsu veselību, kamēr Jūs relaksējaties pie jūras saulītē vai arī saņemat ilgi gaidīto adrenalīna porciju, braucot no sniegota kalna.
 
Kādēļ nepieciešama ceļojumu apdrošināšana?
 
Tuvojas atvaļinājuma laiks, un Jūs pošaties ceļojumā uz ārzemēm. Savu ceļojumu Jūs esat izplānojis savlaicīgi un vēlaties patīkami pavadīt šo laiku, gūstot spilgtus iespaidus, kas ilgi saglabāsies Jūsu atmiņā. Jūs cerat, ka tur būs brīnišķīgs laiks, silta jūra, atsaucīgi un labvēlīgi noskaņoti cilvēki un nekas nespēs sabojāt šos mirkļus, bet ikviena ceļojuma laikā jārēķinās ar zināmu risku. Diemžēl, var arī gadīties tā, ka ilgi gaidīto ceļojumu var aptumšot negaidīta slimība vai trauma. Bet tas nozīmē vairākas slimnīcā pavadītas dienas un pamatīgu rēķinu par sniegto medicīnisko palīdzību un zālēm. Ārzemēs ir atšķirīga veselības aprūpes sistēma nekā Latvijā, tādēļ var gadīties, ka, maksājot pat par vienkāršiem medicīniskajiem pakalpojumiem, ir jāšķiras no krietnas naudas summas. Ja ceļotājs nav veicis apdrošināšanu, šī naudas summa viņam jāsedz no saviem līdzekļiem. Lūk, tad Jums arī būs nepieciešama apdrošināšanas polise. Iegādājieties apdrošināšanas polisi InterRisk Vienna Insurance Group” AAS un droši dodieties pēc spilgtiem iespaidiem un laba garastāvokļa!* Jūs jebkurā brīdī (24 stundas diennaktī) varēsiet sazināties ar mūsu medicīnas dienestu un operatori paveiks visu nepieciešamo, lai sniegtu Jums palīdzību. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu spektru ceļotājiem uz ikvienu pasaules valsti. Mēs augstu vērtējam Jūsu uzticību un esam gatavi to attaisnot, lai kādā zemes malā Jūs atrastos.
_______________________________________
*apdrošinātie riski, atlīdzības izmaksas priekšnoteikumi, pušu tiesības un pienākumi noteikti noslēgtajā apdrošināšanas līgumā.
 
Mūsu priekšrocības:
  • zemas apdrošināšanas polises cenas ar plašām apdrošināšanas programmām.
  • Optimāli izstrādātas apdrošināšanas programmas jebkuram ceļojumam uz jebkuru vietu pasaules kartē.
  • Profesionāla un operatīva medicīniskā palīdzība nelaimē nokļuvušiem tūristiem.
  • Jauks, atsaucīgs un pretimnākošs personāls.
  • Plašs filiāļu tīkls Jūsu ērtībai.
  • Sešas asistējošās kompānijas dažādās valstīs, kas ļauj sniegt profesionālu medicīnisko palīdzību, ņemot vērā attiecīgo valstu specifiku.
  • InterRisk Vienna Insurance Group” AAS polises atbilst arī ārvalstu vēstniecību īpašajām prasībām.
  • Iespēja iegādāties polises internetā.
Ceļojumu apdrošināšanas noteikumi
Ceļojumu apdrošināšanas iebraucējiem Latvijā noteikumi


Noteikumus, kuri bija spēkā līdz 19.04.2017, varat atrast šeit

Noderīga informācija:

Par vakcīnām ceļotājiem
LR ĀM informācija ceļotājiem

Lai iegādātos polisi, Jūs varat izvēlēties vienu no iespējām: